Dostawa


                               PRZELEW – 15.90 zł   POBRANIE – 20.90 zł 

                                PRZELEW – 15.90 zł   POBRANIE – 19.90 zł 

                               PRZELEW – 12.90 zł   POBRANIE – 16.90 zł 

 

                               ODBIÓR OSOBISTY W BUTIKUbez opłat

                            ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 299 zł – bez opłat

29-03905-034-800-1

Czas realizacji

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

 • Najszybciej i najbezpieczniej:
  Firma kurierska – dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską DPD lub FEDEX. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Czas realizacji: 1-2 dni robocze.
 • Najtaniej:
  Poczta Polska to najtańsza opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka kurierska do 2 dni roboczych Kurier48. 
 • Najłatwiej:
  Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów – zapraszamy do siedziby firmy pod adres: booboo ul. Jana Pawła Ii 86D/II Lubin 59-300 Godziny pracy punktu znajdziesz w zakładce Kontakt. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów. Odbioru należy dokonać maksymalnie do 2 dni roboczych, w innym przypadku transakcja zostanie anulowana.  
 • Najszybciej i najkorzystniej:
  Dla zamówień od kwoty 299 zł opłaconych przelewem obowiązuje darmowa dostawa kurierem DPD pod wskazany adres. Wystarczy zrobić zakupy na odpowiednią kwotę, opłacić i jako dostawę zaznaczyć „Darmowa dostawa kurierem”.
instagram-purple
Close Menu